Обміну/повернення товарів

Товар, який був куплений на Arcanum.com.ua, Ви можете обміняти або повернути товар, який вам не підійшов протягом 14 днів з моменту купівлі.

Ви можете обміняти / повернути товар у магазині за адресою: Україна, Індекс, 49087. м. Дніпро, вул. Калинова 82а

Процедура обміну/повернення

Ви можете обміняти / повернути товар у магазині, де він був придбаний, або відправити його посилкою за допомогою компанії «Нова Пошта» в оригінальній упаковці. Адреса доставки зазначена в накладній, яку ви отримали разом із замовленням. Витрати у зв'язку з поверненням товару ми беремо на себе. Для цього, надсилаючи посилку, виберіть «Оплата одержувачем». У разі відправлення товару, будь ласка, не обирайте спосіб оплати «Післяплата». Посилки, відправлені таким чином, будуть повернені відправнику. У разі відправлення товару, будь ласка, не вибирайте спосіб оплати післяплатою. Посилки, відправлені таким чином, будуть повернуті відправнику. Документи, які необхідно надати: Товарний чек Заповнену заяву про повернення товару Товарна накладна Процедура повернення коштів Повернення грошових коштів здійснюється тільки після отримання нами товару, який вам не підійшов. Ви можете отримати гроші такими способами:

ГОТІВКОЮ

Повернення грошових коштів готівкою можливе під час оформлення процедури повернення товару у відділенні «Нова Пошта»

НА ВАШУ БАНКІВСЬКУ КАРТКУ

Повернення грошових коштів на банківську картку можливе, якщо ви оплачували товар банківською карткою на сайті. Ніяких додаткових реквізитів в такому випадку надавати не потрібно. Також ми перерахуємо гроші на вашу карту, якщо ви оплачували замовлення післяплатою на пошті. Повернення грошей здійснюється після надання всіх необхідних реквізитів (МФО, ЄДРПОУ, ІПН, розрахунковий рахунок банку тощо). Цю інформацію ви можете отримати в банку, клієнтом якого ви є. Повний перелік необхідних реквізитів вам надасть менеджер інтернет-магазину.

НА ВАШ РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК У БАНКУ

Повернення грошових коштів буде здійснено на ваш розрахунковий рахунок, якщо ви оплачували замовлення банківським переказом як юридична особа. Повернення грошей здійснюється після надання всіх необхідних реквізитів (МФО, ЄДРПОУ, ІПН, розрахунковий рахунок банку тощо). Цю інформацію ви можете отримати в банку, клієнтом якого ви є. Повний перелік необхідних реквізитів вам надасть менеджер інтернет-магазину. Термін нарахування грошових коштів на картку або розрахунковий рахунок залежить від банку, і може займати від 3 до 7 банківських днів.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ МОЖЛИВЕ У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ №72 м. ДНІПРО